Het team

Het team van de Margrietschool is professioneel en ondernemend. Een betrokken team, dat een gezellige omgang heeft met ouders en elkaar We zijn gedreven om met elkaar over ons werk te praten, elkaar feedback te geven en samen door te groeien. We staan voor kwalitatief goed en kindgericht onderwijs!

Graag stellen we hier het team aan u voor.

Marjan Tomassen

Directeur Marjan.tomassen@spco.nl

lees meer

Vacature

Adjunct-directeur

Ahmed Houdhoud

Conciërge Ahmed.houdhoud@spco.nl

Alice den Hollander

Groepsleerkracht Alice.denhollander@spco.nl

lees meer

Annelies Minnaard

Groepsleerkracht, LB rekenen Annelies.minnaard@spco.nl

lees meer

Anne-Wil Ruijgrok

Onderwijs-assistent

Annika Schutte

Groepsleerkracht Annika.schutte@spco.nl

lees meer

Benita van den Berg

Groepsleerkracht Benita.vandenberg@spco.nl

lees meer

Bo Gras

Groepsleerkracht Bo.gras@spco.nl

lees meer

Corinda Hoogenboezem

Groepsleerkracht Corinda.hoogenboezem@spco.nl

lees meer

Finette van der Weijde

Groepsleerkracht Finette.vanderweijde@spco.nl

lees meer

Floris Bos

Groepsleerkracht, LB begeleider, stagecoördinator Floris.bos@spco.nl

lees meer

Inge Hoiting

Groepsleerkracht Inge.hoiting@spco.nl

lees meer

Inge Spierenburg

Groepsleerkracht, LB-ontwikkelaar Inge.spierenburg@spco.nl

lees meer

Janet de Glint

Groepsleerkracht Janet.deglint@spco.nl

lees meer

Jeanke van Reenen

Groepsleerkracht Jeanke.vanreenen@spco.nl

lees meer

Janneke van Vliet

Groepsleerkracht Janneke.vanvliet@spco.nl

lees meer

Jolanda Oving

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Karlijn van der Burg

Groepsleerkracht, bouwcoördinator 1-4

lees meer

Katinka Poot

Groepsleerkracht Katinka.poot@spco.nl

lees meer

Loes Schippers - van Daalen

Groepsleerkracht Loes.schippers@spco.nl

lees meer

Lukas Voskuil

Groepsleerkracht Lukas.voskuil@spco.nl

lees meer

Maartje de Groot

Groepsleerkracht Maartje.degroot@spco.nl

Marieke Koren

Administratief medewerker Marieke.koren@spco.nl

lees meer

Marieke van der Stap

Groepsleerkracht Marieke.vanderstap@spco.nl

Nanda van der Paauw

Groepsleerkracht Nanda.vanderpaauw@spco.nl

lees meer

Raymond de Hoop

Groepsleerkracht, LB ICT Raymond.dehoop@spco.nl

lees meer

Sander Willems

Groepsleerkracht Sander.willems@spco.nl

lees meer

Sandra Verbeem

Groepsleerkracht, LB taal/lezen Sandra.verbeem@spco.nl

lees meer

Simone Veltkamp

Zorgcoördinator 5-8, Margriet trainingen Simone.veltkamp@spco.nl

lees meer

Susanne Nieuwpoort

Groepsleerkracht Susanne.nieuwpoort@spco.nl

lees meer

Thessa Schouten

Groepsleerkracht Thessa.schouten@spco.nl

lees meer

Tina van Dalen

Administratief medewerker Tina.vandalen@spco.nl

lees meer

Wilma Papilaja

Groepsleerkracht Wilma.papilaja@spco.nl

lees meer

Wilma Versloot

Zorgcoördinator 1-4, Margriet trainingen Wilma.versloot@spco.nl

lees meer