Het team

Het team van de Margrietschool is professioneel en ondernemend. Een betrokken team, dat een gezellige omgang heeft met ouders en elkaar. We zijn gedreven om met elkaar over ons werk te praten, elkaar feedback te geven en samen door te groeien. We staan voor kwalitatief goed en kindgericht onderwijs!

Graag stellen we hier het team aan u voor.

Marjan Tomassen

Directeur Marjan.tomassen@spco.nl

Meer info

Sander Willems

Adjunct-directeur Sander.willems@spco.nl

Ahmed Houdhoud

Conciërge Ahmed.houdhoud@spco.nl

Alice den Hollander

Groepsleerkracht Alice.denhollander@spco.nl

Meer info

Annelies Minnaard

Zorgcoördinator 1-4, Groepsleerkracht, LB-rekenen en EDI, Annelies.minnaard@spco.nl

Meer info

Anne-Wil Ruijgrok

Onderwijs-assistent

Annika Schutte

Groepsleerkracht Annika.schutte@spco.nl

Meer info

Benita van den Berg

Groepsleerkracht Benita.vandenberg@spco.nl

Meer info

Bo Gras

Groepsleerkracht, stagecoördinator Bo.gras@spco.nl

Meer info

Corinda Hoogenboezem

Groepsleerkracht Corinda.hoogenboezem@spco.nl

Meer info

Finette van der Weijde

Groepsleerkracht Finette.vanderweijde@spco.nl

Meer info

Floris Bos

Groepsleerkracht, LB-begeleider, Floris.bos@spco.nl

Meer info

Inge Hoiting

Groepsleerkracht Inge.hoiting@spco.nl

Meer info

Inge Spierenburg

Groepsleerkracht, LB-begeleider hoogbegaafdheid, Inge.spierenburg@spco.nl

Meer info

Janet de Glint

Groepsleerkracht, LB-wetenschap en techniek, Janet.deglint@spco.nl

Meer info

Jeanke van Reenen

Groepsleerkracht, bouwcoördinator 3-4, LB-muziek, kunst en cultuur Jeanke.vanreenen@spco.nl

Meer info

Janneke van Vliet

Groepsleerkracht Janneke.vanvliet@spco.nl

Meer info

Jolanda Oving

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Karlijn van der Burg

Groepsleerkracht, LB-het jonge kind, bouwcoördinator 1-2, karlijn.vanderburg@spco.nl

Meer info

Katinka Poot

Groepsleerkracht Katinka.poot@spco.nl

Meer info

Loes Schippers - van Daalen

Groepsleerkracht Loes.schippers@spco.nl

Meer info

Lukas Voskuil

Groepsleerkracht Lukas.voskuil@spco.nl

Meer info

Maartje de Groot

Groepsleerkracht Maartje.degroot@spco.nl

Marieke Koren

Administratief medewerker Marieke.koren@spco.nl

Meer info

Marieke van der Stap

Groepsleerkracht Marieke.vanderstap@spco.nl

Nanda van der Paauw

Groepsleerkracht, LB-begeleider onderwijsprocessen, Nanda.vanderpaauw@spco.nl

Meer info

Raymond de Hoop

Groepsleerkracht, LB-ICT Raymond.dehoop@spco.nl

Meer info

Sander Willems

Groepsleerkracht Sander.willems@spco.nl

Meer info

Sandra Verbeem

Groepsleerkracht, bouwcoördinator 5-8, LB-taal/lezen en EDI, Sandra.verbeem@spco.nl

Meer info

Simone Veltkamp

Zorgcoördinator 5-8, Simone.veltkamp@spco.nl

Meer info

Susanne Nieuwpoort

Groepsleerkracht Susanne.nieuwpoort@spco.nl

Meer info

Thessa Schouten

Groepsleerkracht Thessa.schouten@spco.nl

Meer info

Tina van Dalen

Administratief medewerker Tina.vandalen@spco.nl

Meer info

Wilma Papilaja

Groepsleerkracht Wilma.papilaja@spco.nl

Meer info

Wilma Versloot

Margriettrainer Wilma.versloot@spco.nl

Meer info

Mariska Kroon

Groepsleerkracht Mariska.kroon@spco.nl